"Геть з Лісопарку!": У Кропивницькому провели екопікнік на незаконній забудові

Громадські активісти, журналісти та небайдужі долучилися до акції "Пікнік у Лісопарковій", де знову розпочалося будівництво 

Відео з акції розміщено на сторінці міської ради у "Фейсбуці", передає Depo.Кропивницький

Містяни розклали пікнік просто на бетонних блоках, аби нагадати, що це місце для відпочинку, а не забудови. "Це акція протесту, але ми її вирішили трохи в іншому форматі, щоб привернути увагу. Визначено, що це прирородоохоронна зона і максимум, що тут можна будувати - це якийсь спортивно-туристичний об'єкт для дітей, а не житлові будинки", - зазначила керівник ГО "Озеленення Кропивницький" Надія Паливода.

Свого часу обласна рада винесла рішення, що це природно-заповідний фонд, де заборонено будівництво, але міська рада діє всупереч цьому рішенню. Екоактивістка додала, що межі Лісопаркової досі не визначені, оскільки цей процес може штучно гальмуватись. За словами аквістки ще є час і можливість призупинити будівництво, хоч сусідні ділянки вже теж мають власників. 

Учасники акції також крейдою написали на будматеріалах: "Ганьба" та "Геть з Лісопарку". Власники забудови на зустріч активістами не приїздили. 

Нагадаємо, що будівництво на цій ділянці відновив екс-депутат міськради Віктор Ніколаєнко.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький