Голова ОДА Кропивниччини понадавав завдань новому заступнику

Сергій Кузьменко окреслив завдання для новопризначеного заступника Сергія Осінського

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу облдержадміністрації.

Голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко на щотижневій апаратній нараді представив свого нового заступника Сергія Осінського, який донедавна очолював Агенцію регіонального розвитку області. Керівник ОДА звернув увагу на напрями роботи, за які буде відповідати Сергій Осінський, та окреслив завдання.

"Будівництво і ремонт доріг для нас є пріоритетом. Державний дорожній фонд цього року виділив для нашої області ще більше коштів на відновлення доріг місцевого значення. Першочергово необхідно виконати роботи, які не було завершено минулого року, і невідкладно розпочинати роботи, заплановані на цей рік", – наголосив Кузьменко.

Наступне завдання – завершення будівництва сільських лікарських амбулаторій, яке заплановано виконати вже наступного тижня, коли буде введено в експлуатацію останню вісімнадцяту амбулаторію. Кузьменко звернувся до керівників територій щодо необхідності упорядкування прилеглих територій навколо новозбудованих закладів.

"У квітні ми також повинні побудувати заплановані минулого року поля для гри в міні-футбол. Роботи були призупинені, оскільки погодні умови не дозволяли виконати їх якісно. До початку літніх канікул ми повинні передати дітям 11 нових спортивних міні-полів", – зауважив голова облдержадміністрації.

Серед інших важливих завдань – будівництво спортивного мультиплексу для військовослужбовців 3-го окремого полку спецпризначення. "Хочу, щоб його будівництво на території військової частини Ви також взяли під свій контроль, – наголосив Кузьменко Осінському. – Чотири мільйони гривень на виконання робіт виділено з обласного бюджету, стільки ж обіцяє місто Кропивницький. Прошу, щоб найближчим часом цей проект для наших захисників був реалізований".

Новопризначений заступник голови облдержадміністрації також відповідатиме за вирішення низки інших робочих питань у галузі економіки, сільського господарства, земельних відносин та інфраструктур.

Нагадаємо, що голова ОДА Кропивниччини призначив заступником земляка-олександрійця.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький