UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Голова ОДА розповів, чи в його родині вакцинуються від грипу

Голова ОДА Андрій Балонь радить вакцинуватись від грипу

Голова ОДА розповів, чи в його родині ва…

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на пресслужбу ОДА.

В розпочалась перевірка медичних закладів на готовність приймати людей в разі поширення коронавірусної інфекції. Голова ОДА Андрій Балонь першою проінспектував центральну міську лікарню в Кропивницькому.

За словами очільника області, панічні настрої, пов’язані з коронавірусною інфекцією є абсолютно безпідставними. "Медичний персонал інфекційного відділення забезпечений всім необхідним: халатами, фартухами, окулярами, масками та респіраторами. Окрім цього, наразі здійснюється закупівля додаткових захисних костюмів. Бокси для пацієнтів відповідають нормам санітарно-протиепідемічного режиму", – підтвердила завідуюча відділенням Ірина Панченко.

а словами головного позаштатного експерта з інфекційних хвороб департаменту охорони здоров’я ОДА Олени Смірнової, передбачається, що в боксах перебуватимуть люди з легкими формами хвороби або з формами середньої важкості. Натомість пацієнти зі складними формами будуть знаходитись у інфекційній реанімації. "Офіційна статистика підтверджує, що 80% людей, інфікованих на коронавірус, мають легку форму хвороби. Групи ризику аналогічні, що й у випадках ГРВІ. Зокрема це люди похилого віку, люди хворі на вторинний імунодефіцит чи цукровий діабет. При цьому головним засобом профілактики залишається вакцинація", – пояснила Олена Смірнова.

"Я на прикладі своєї родини засвідчую, що щеплення дозволяють проходити епідеміологічний сезон значно спокійніше й залишатися в доброму здоров’ї. Вакцини в області достатньо, тому можемо задовольнити потреби всіх бажаючих", – резюмував Андрій Балонь.

Нагадаємо, в області створили дві спеціалізовані бригади та госпітальні бази для боротьби з коронавірусом. Йдеться про обласну лікарню та центральну міську лікарню №1 у Кропивницькому. Ще дев’ять медичних закладів у області мають інфекційні боксовані відділення.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"