UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Громада Кропивницького судитиметься через "зарізані" дерева у Міськсаду

Екоактивісти подають до суду на приватну фірму "Єлізавета" за нанесення шкоди зеленим насадженням у Міськсаду і вимагатимуть компенсувати збитки місту, а надалі - зобов'язати міську раду розірвати договір з цією фірмою

Громада Кропивницького судитиметься чере…

Про це у "Фейсбуці" написала координаторка ГО "Оезеленення Кропивницький" Надія Паливода, передає Depo.Кропивницький.

Щоб звернутися до суду, необхідно зібрати кошти для оплати роботи адвоката. Активістка зазначає, що справа може тягнутися довго. "Це наш парк, наша комунальна власність, гроші на його реконструкцію - 38 млн гривень - були взяті з наших кишень, з бюджету. І от фірма, де немає ні одного спеціаліста з садово-паркової культури, і профіль робіт якої - будівельні роботи і дровозаготівля, за два тижні фактично знищила півпарку", - пише Надія Паливода.

У "Єлізаветі" обіцяють восени продовжити нищівну обрізку дерев - другу його половину. Це загалом сім тисяч дерев. "Вся Франція й увесь світ зараз збирають кошти на Собор Паризької Богоматері. А ми ж не гірші, правда? Ми теж громадою будемо збирати гроші - щоб зберегти наш парк Перемоги. Ми ж маленький Париж", - звертається до містян активістка.

Кошти для оплати роботи адвоката можна перераховувати на картку ПриватБанку: 5168 7551 0392 8921 (Паливода Надія Леонтіївна).

 

Нагадаємо, що в обласному центрі в районі телецентру провели обрізку дерев під час періоду тиші, встановленому Міністерством екології України.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook