"Громадський бюджет-2019": У Кропивницькому назвали переможців голосування

Відбулося засідання координаційної ради з питань Громадського бюджету міста Кропивницького

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на "Фейсбук" міської ради.

Начальник управління економіки Андрій Паливода назвав проекти, за які проголосували кропивничани. Він зазначив, що кількість онлайн голосів та паперові бюлетені майже за три тижні ретельно перевірили, адже траплялися люди, які хотіли проголосувати за проект декілька разів.

У категорії "Соціальні" перше місце посів проект "Спортивний комплекс для дітей з інвалідністю "Надія", отмавши 2089 голосів. Друге - проект "Барвистий світ" (943 голоси), у рамках цього проекту закуплять офтальмологічне обладанням у садок для дітей з вадами зору. Ці проекти реалізують першочергово. Залишок коштів у цій категорії становить 164 тис. грн.

Кращими "Великими" проектами, що мають більший бюджет, стали: "Інноваційна дитяча медицина" (790 тис. грн) - він дасть змогу закупити комп'ютерну техніку та програми для ліквідації черг у дитячій поліклініці. Друге - "Спортивне містечко NEW LIFE" у селищі Новому. Залишок коштів - 709 тис. грн.

Перемогу також отримали 14 "малих" проектів, серед яких спорткомплекс "Бєляєвський", "Кропивницький півмарафон-2019", студія "Вікно можливостей" для навчання молоді з інвалідністю, "Вік живи - вік учись" та інші проекти з бюджетом до 150 тис. грн.

Під час засідання члени Координаційної ради вирішили, що у міськради додатково проситимуть додати 850 тис. грн для залишку коштів. Це дасть можливість реалізації проектів, які отримали голоси, а не змогли стати переможцями. Таким чином реалізують ще один "великий" проект "Алея авіаторів", два соціальних проекти та три "малі".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький