Губернатор Кропивниччини пообіцяв краянам теплу зиму

Кузьменко настрахав керівників територій, щоб вони не використовували політичні маніпуляції, пов'язані із проходженням опалювального сезону

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу облдержадміністрації.

Питання підготовки області до опалювального сезону 2018-2019 років розглянули на розширеному засіданні колегії обласної державної адміністрації під керівництвом голови ОДА Сергія Кузьменка.

"На календарі 2 жовтня, а це означає, що в будь-який з найближчих днів може розпочатися опалювальний сезон, зважаючи на погодно-кліматичні умови. Я отримую оптимістичну інформацію від керівників міст і районів області стосовно підготовки до зими. Вона свідчить про те, що область готова до початку опалювального сезону", - зауважив Кузьменко.

Голова облдержадміністрації застеріг керівників територій від використання політичних маніпуляцій у зв'язку із передвиборчою кампанією, пов'язаних із проходженням опалювального сезону. "Я буду наполягати на тому, щоб кожен виконав своє "домашнє завдання", у кожному місті чи селищі було зроблено усе необхідне, щоб люди почувалися комфортно під час холодів і не мали запитань до роботи комунальних служб", - наголосив губернатор.

Нагадаємо, що губернатор поставив завдання перед САД області завершити роботи на автошляхах державного значення до 20 листопада.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook