Губернатор розповів, що за півмільярда у 2019 році Кропивниччина відремонтує напрямок на Миколаїв

Сергій Кузьменко повідомив скільки мільйонів і де закатають в асфальт на Кропивниччині

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на "КП".

На завершення ремонту напрямку на Миколаїв область матиме півмільярда гривень, повідомив голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко у понеділок, 14 січня.

За його словами, ремонт доріг цьогоріч залишається пріоритетним напрямком роботи обласної влади. На державні дороги регіону виділили близько мільярда гривень.

"У 2019 році будемо мати більше коштів, чим мали в 2018, – каже очільник області. –У 2019 році ставимо завдання завершити у повному об'ємі напрямок на Миколаїв, який для уряду є стратегічним. Також почнемо роботи в напрямку Умані, там важка ділянка у межах Маловисківського району, на відновлення якої піде 80 мільйонів із державного бюджету".

Також невідкладної реакції потребують ділянки до Вільшанки і Добровеличківки. 80 мільйонів гривень область має на північний напрямок – у сторону Полтави. Окрім цього, на утримання та експлуатацію є більше 200 мільйонів гривень. На місцеві і комунальні дороги – 470 мільйонів гривень. Кошти будуть розподілені відповідно до протяжності доріг. Загальна кількість проектів, які будуть реалізовані у цьому році, – 75.

Нагадаємо, що Кузьменко обіцяє на Кропивниччині телемедицину.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Мітки: #дороги