Індійські студенти в медвиші в Кропивницькому підписуватимуть угоди без посередників

ДНМУ переходить на новий формат співпраці з індійськими студентами

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу ДНМУ.

Рішенням Міністерства охорони здоров'я України та адміністрації Донецького національного медичного університету індійські студенти підписуватимуть угоди про навчання з університетом, без участі посередників - агенцій.

Про це під час зустрічі з індійськими студентами повідомив в.о. ректора ДНМУ Анатолій Сустрєтов. Студенти, які викажуть бажання, можуть підписати двосторонню угоду з університетом. Нові контракти будуть підписані за тими цінами, які існують на даний момент.

З приводу фінансових питань індійські студенти також можуть звертатися до відповідального працівника деканату міжнародного медичного факультету та в.о. ректора, а не до представників агенцій.

 

Нагадаємо, що півтисячі іноземців з медуніверситету в Кропивницькому протестували проти низької якості освіти у вівторок, 13 листопада. Вони скаржаться на відсутність клінічної бази для практики і кажуть, що вчать медицину лише за книжками. Така якість освіти, за яку іноземці мусять платити по 3,5 тисячі доларів на рік, їх категорично не влаштовує. Протестуючі проти низької якості навчання в медуніверситеті в Кропивницькому передали вимоги у ректорат.

У медвиші в Кропивницькому кажуть, що студентів ошукали, та радять їм звертатися в поліцію.

У Кропивницькому бунт іноземців: студенти-медики обурені навчанням за підручниками.

Співробітники спецслужби встановили, що чиновники університету систематично вимагали неправомірну вигоду від представників комерційних структур, які спеціалізуються на підборі та подальшому оформленні іноземних студентів до українських вишів.

У Донецькому медвиші з Кропивницького проводять експертизи

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький