Кафе на Кропивниччині продавало "пальонку" неповнолітнім

Поліцейські викрили один із закладів у реалізації неповнолітнім алкогольних напоїв та загалом відсутності ліцензії на їх продаж

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на сектор комунікації поліції області.

У місті Знам’янка під час профілактичної операції "Безпечне літо" було відпрацьовано кафе, де виявлено факт продажу алкоголю особі, що не досягла повноліття, за яким співробітником ювенальної превенції спільно з дільничним складено протокол за ч. 2 ст. 156 КУпАП.

Під час подальшої перевірки закладу виявлено ряд порушень, що відносяться до компетенції відділу служби захисту прав споживачів виконавчого комітету Знам’янської міської ради.

Було створено комісію у складі головного спеціаліста економіки і управління відділу служби захисту прав споживачів міськради, співробітника ювенальної превенції, інспектора з праці управління соціального захисту та громадськості, які долучилися до перевірки об’єкта господарювання.

За результатами вжитих заходів виявлено низку порушень, серед яких – відсутність будь-яких ліцензій на продаж алкоголю, відсутність касового апарату, наявність алкогольних виробів невідомого походження. Крім того, персонал закладу працює неофіційно та не має медичних книжок.

На місце події було викликано слідчо-оперативну групу, яка під час огляду кафе вилучила нереалізовану продукцію – алкогольні та слабоалкогольні напої, а також алкоголь невідомого походження.

Заклад тимчасово припинив роботу. Нині триває подальша перевірка для встановлення всіх обставин правопорушень.

Нагадаємо, що обласному центрі містяни лишили після себе в парку купу сміття, бите скло та залишили на дитячому майданчику порожні пляшки з-під алкоголю.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький