Каналізаційний колектор на Кущівці в Кропивницькому ремонтуватимуть щонайменше три дні

OКВП "Дніпpo-Кіpoвoгpад" прибирає і дезінфікує затоплену каналізаційними стоками територію у Кропивницькому

Каналізаційний колектор на Кущівці в Кро…

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на пресслужбу міської ради Кропивницького.

У середу, 21 серпня, у міській раді Кропивницького відбулося позачергове  засідання міської комісії  з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням заступника міського голови Олександра Мосіна.   

Комісія розглянула ситуацію, що склалася у Кропивницькому по вулиці Херсонській після пориву магістральної каналізаційної мережі діаметром 1000 міліметрів та виробила план заходів з ліквідації  наслідків аварії.

За інформацією директора Кропивницького ВКГ Валентини Давидчук, у мікpopайoні Кущівка пo вулиці Хеpсoнській, 51-53, сталoся пoшкoдження каналізаційнoгo напopнoгo. Бpигада OКВП "Дніпpo-Кіpoвoгpад" пpoвела poбoти пo відключенню аваpійнoї ділянки. Водопостачання мікрорайону здійснювалось в штатному режимі.

Через порив каналізаційного колектору в мікрорайоні затопило вулицю Херсонську та провулок Акімовський. Підрозділ Державної служби з надзвичайних ситуацій надав допомогу по відкачуванню каналізаційних вод з території присадибних ділянок, що зазнали підтоплення.

"В залежності від характеру пошкодження бетонної каналізаційної труби 1975 року прокладення, що виявиться після обстеження, ремонт може тривати до трьох днів, - відзначила Валентина Давидчук. – Найскладніше буде, якщо причиною аварії стала продовжна тріщина. Тоді доведеться міняти цілу секцію трубопроводу. Поки що каналізаційні стоки перенаправлені  на інший магістральний колектор по вулиці Вознесенській, збудований у 1994 році. Друга магістраль водовідведення повністю справляється з додатковим навантаженням".

Відповідно до прийнятих комісією рішень, OКВП "Дніпpo-Кіpoвoгpад" приступила до ліквідації наслідків аварійної події та відновлення належного функціонування системи водовідведення. Спеціалісти підприємства надають допомогу  по прибиранню присадибних територій та проїжджої частини мікрорайону Кущівка.

Управління Держпродспоживслужби в місті Кропивницькому спільно з управлінням з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради забезпечують моніторинг санітарно-епідеміологічного стану в районі виникнення аварійної події, зазначили в місьраді.

Нагадаємо, учора прорвало каналізаційний колектор. Сталось це о 15:45 на вулиці Херсонська. Фонтан сягав десяти метрів. Затопило вулицю Херсонська та провулок Акімовський. Фонтан бив на 10 метрів. Причину пориву каналізаційного колектора в мікрорайоні Кущівка в Кропивницькому не встановили.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook