Кандидати в нардепи по округу №99 з центром в Кропивницькому визнали, що переміг Дануца

Опоненти визнали, що перемогу на окрузі №99 отримав кандидат-мажоритарник від "Слуги народу" Олександр Дануца

Про це заявили кандидати, котрі балотувались в народні депутати по округу№99 Олександр Цертій, Володимир Зайченко, Тігран Хачатрян та чинний парламентар Костянтин Яринич під час інформаційної сесії в прес-клубі реформ, передає Depo.Кропивницький.

Вони зазначили, що Олександр Дануца перемагає з великим відривом, котрий об'єктивно вже неможливо скоротити та привітали Дануцу із перемогою.

Чинні депутати міськради Кропивницького Зайченко та Цертій також повідомили, що із своїми командами будуть приймати участь у місцевих виборах. Зайченко зокрема зазначив, що отримав гарний досвід ведення передвиборчої кампанії та має плани завести у міськраду команду молодих політиків для поліпшення життя кропивничан. Також йтиме з командою в мери та в міськраду Кропивницького голова спілкі вірмен Кропивниччини  Тігран Хачатрян. 

Кандидат в нардепи Цертій також заявив про те, що має мерські амбіції, - буде змагатися за крісло очільника обласного центру. Він додав, що незадоволений результатом "Батьківщини" під час цієї виборчої кампанії, бо очікував, що вони будуть вищими.

Сам Дануца зазначив, що він виграє з великим відривом. Перемога, з його слів, далася йому нелегко, бо було багато бруду під час передвиборчої кампанії.

Кандидат в нардепи, самовисуванець, чинний парламентар Олександр Горбунов не був присутнім на брифінгу в прес-клубі. За даними ЦВК, він з великим відривом на зменьшення є другим в парламентських мажоритарних виборчих перегонах по округу №99.  

Нагадаємо, що на Кропивниччині майже повністю перемагає партія "Слуга народу".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook