Керівників, винних у поганому протипожежному стані багатоповерхівки в Кропивницькому, притягнули до відповідальності

Посадових осіб мерії та КП "ЖЕО № 4", винних у допущенні порушень вимог пожежної безпеки, притягнуто до адміністративної відповідальності

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу У ДСНС України в області.

Рятувальники протягом 2019 року проводять перевірки  житлових будинків підвищеної поверховості, розташованих на території області. У березні інспекторами у сфері пожежної та техногенної безпеки здійснено перевірку будинку, розташованого по вул. Космонавта Попова, 16/17 у м. Кропивницькому.

За результатами перевірки до керівництва міської ради міста Кропивницького та КП "ЖЕО № 4" доведено інформацію про стан протипожежного захисту зазначеного будинку з пропозиціями щодо його поліпшення. Посадових осіб, винних у допущенні порушень вимог пожежної безпеки, притягнуто до адміністративної відповідальності.

"Під час проведення заходів державного контролю особлива увага звертається на відповідність вимогам пожежної безпеки евакуаційних шляхів і виходів, наявність та технічний стан систем протипожежного захисту, електричних мереж, облицювання зовнішніх стін будинків, утримання технічних приміщень, внутрішнього та зовнішнього протипожежного водопостачання", - зазначили в У ДСНС України в області.

Нагадаємо, що у Кропивницькому рекламна споруда ледь не прибила людей.

 

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький