"Кіровоградобленерго" встановить більше 16 тис. двозонних лічильників, які попереджатимуть про борги

Енергокомпанія, завдяки новим лічильникам, дистанційно зніматиме показники, відключатиме боржників й відновлюватиме електропостачання після оплати боргу

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу ПрАТ "Кіровоградобленерго".

Протягом 2018 року в рамках інвестиційної програми ПрАТ "Кіровоградобленерго" заплановане безкоштовне для споживачів встановлення більше 16 тисяч найсучасніших приладів обліку, в яких передбачена можливість використання електроенергії за зонами доби.

"Це надасть можливість суттєво економити, перевівши використання частини електроприладів на нічний режим роботи. Для того, аби перейти до диференційованого за періодами часу обліку електроенергії, споживачу просто необхідно по факту встановлення такого лічильника звернутися з відповідною заявою до району електричних мереж за місцем проживання", - йдеться у повідомленні.

Дані прилади дозволять енергокомпанії дистанційно знімати показники, відключати боржників й відновлювати електропостачання після оплати боргу, а споживачі, у свою чергу, зможуть краще контролювати рівень оплати – про наявність заборгованості їх повідомить табло лічильника. Окрім цього, вони обладнані багатоступеневим захистом від стороннього втручання у їхню роботу.

"Встановлення таких приладів обліку цьогоріч передбачене у Голованівському, Олександрійському, Добровеличківському, Маловисківському та Новомиргородському районах і місті Кропивницькому. Ці роботи вже на завершальному етапі, зокрема, у Кропивницькому нові лічильники встановили в багатоповерхівках за адресами: вулиця Героїв України, 10, вулиця Пацаєва , 14, корпус 1, вулиця Андріївська 16, вулиця Вокзальна, 33, проспект Перемоги, 8 корпус 1. Найближчим часом лічильники отримають мешканці ряду вулиць приватної забудови у районах Ковалівка та Стара Балашівка", - зазначили в "Кіровоградобленерго".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький