Кіровоградський онкодиспансер закуповує ліки у фірм, які "засвітилися" при Януковичі

Кіровоградський онкодиспансер, головним лікарем якого є нардеп Костянтин Яриніч, закуповує ліки у фірм, які були улюбленцями МОЗ при Януковичі

Кіровоградський онкодиспансер закуповує…

Про це передає кореспондент Depo.Кіровоград з посиланням на "Златопіль".

За місяць Кіровоградський обласний онкодиспансер витратив понад 9 мільйонів гривень. 

В цю суму входять видатки на зарплату працівникам, податки, оплата комунальних послуг та інші статті витрат необхідні для роботи закладу.

За даними сайту Державних закупівель, частина оплат, зокрема за харчування і певні послуги, проводилась оминувши тендерні процедури, вочевидь оскільки вартість закупівлі була нижче порогів, після яких обов’язково проводити тендер.

Медикаменти

Значимою категорією витрат, по якій була проведена оплата, є категорія "товари медичного призначення" та різноманітні лікарські засоби 336,536 тис. грн.

ТОВ "Діалог Діагнотікс" за місяць отримало від диспансеру 39,899 тис. грн. За даними ЄДР підприємство створене у 2006 році. Як засновники фігурують кияни Максим Деркач та Юрій Бруснаков. Фірма була улюбленцями МОЗ часів Януковича.

ТзОВ "Лаб-Універсум", яку відносять до сфери впливу Тетяни Бахтєєвої та братів Фістаів, отримала від диспансеру 23, 226 тис. грн.

ТзОВ "БАДМ-Б" за місяць отримала 43, 965 тис. грн. Фірма створена у 2014 році. Власником компанії є Олександр Дитятковський. Хоча фактичний контроль над фірмою приписують Володимиру Бассу, члену ради єврейської громади Дніпропетровська, до якої входить також Віктор Пінчук та Ігор Коломойський. Це одна із фірм, у якої без тендерів лікарські препарати закупили на Рівненщині. За даними держфінінспекції Рівненської області, щоб не проводити відкриті торги на придбання ліків, управління соцзахисту розбило закупку на маленькі лоти.

ТзОВ "ЛЮДМИЛА-ФАРМ", яка вигравала мільйонні тендери за завищеними цінами за часів Януковича отримала лише 2,338 грн.

ТзОВ "Кріогенсервіс" отримала 15,204 тис. грн. Фірма створена 1993 року. Серед засновників фірми Микола Зуб і Сергій Защенков. АКМУ зафіксував порушення даною фірмою тендерного законодавства. Тоді "Кріогенсервіс" та інша фірма на торгах узгодили свою конкурентну поведінку.

Купівля і ремонт обладнання

ТОВ "Профімед-Сервіс" отримала 3 4 87, 130 тис. грн. Ця фірма поставила закладу енергетичну платформу і наркозну станцію. За даними ЄДР фірма заснована в 2009 року. Керівником і кінцевим бенефіціарієм виступає Божко Михайло Васильович. Повний тезка власника фірми володіє крупним льняним бізнесом.

Продукти харчування

На харчі витратили 173, 194 тис.грн.

Найбільшу суму цього місяця отримав ФОП Похилко Віталій Сергійович – 124, 846 тис. грн. За даними видання "Z-texty" у 2014 він вигравав тендери в іншого медзакладу області - КЗ Кіровоградська обласна психіатрична лікарня.

15, 414 тис. грн. отримало ТОВ "УкрПродДонСервіс" - підприємство, яке у 2011 р. заснувала Валентина Шелкова. За даними "Наших грошей" фірма належить до сфери впливу родини Табалових та регулярно виграє тендери на поставку продуктів харчування у соцзаклади області, часто продаючи їх за завищеними цінами.

Інші послуги

Окрім дрібних видатків на канцелярські товари, обслуговування комп’ютерної техніки, побутову хімію і подібне, 597, 477 тис. грн. заплатили ТДВ "Інтерресурси". Гроші були оплачені за ремонт даху, парове водопостачання та сервісне обслуговування парової техніки.

"Інтерресурси" належить колишньому голові міськвиконкому Кіровограду (1986-1989 р.р.) Миколі Москаленко і його сину Кирилу. Фірма регулярно виграє тендери пов’язані з ремонтними роботами в області. Зокрема, саме їх фірма нині займається ремонтом Кіровоградської обласної дитячої лікарні та за 160 мільйонів гривень проводила реконструкцію Кіровоградського обласного театру, який почав давати тріщини вже за кілька місяців після ремонту.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook