"Кіровоградтеплоенерго" повернуть до комунальної власності Кропивницького по завершенні опалювального сезону

У міській раді послідовно виконується процедура повернення до комунальної власності цілісного майнового комплексу державного комунального підприємства теплових мереж "Кіровоградтеплоенерго"

Про це повідомив начальник управління комунальної власності міської ради Олег Колюка під час звітної прес-конференції за результатами виконання бюджетних програм у 2018 році, передає Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу міської ради.

За його словами, на виконання рішення міської ради "Про повернення з оренди цілісного майнового комплексу державного комунального підприємства теплових мереж "Кіровоградтеплоенерго" 21 листопада 2018 року управління уклало з ДП "Кіровоградтепло" ТОВ "ЦНТІ УНГА" нотаріально посвідчений договір про дострокове розірвання договору оренди ЦМК ДКП ТМ "Кіровоградтеплоенерго" від 18 жовтня 2004 року.

"На даний час здійснюється підготовка з інвентаризації майна, яка буде завершена до 1 травня 2019 року, - відзначив Олег Колюка. - Договір оренди буде припинено після завершення опалювального сезону 2018-2019 років, ЦМК буде повернуто з оренди 1 травня 2019 року. Звертаю також увагу, що  протягом 2018  року  заборгованість з орендної плати ДП "Кіровоградтепло" ТОВ "ЦНТІ УНГА" за оренду ЦМК зменшилася на 2430,8 тис. грн і станом на 1 січня складає 29551,2 тис. грн".

Нагадаємо, що у Кропивницькому через порив мерзли багато будинків, шкіл, дитсадків та установ.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Мітки: #опалення