Крадій, якого розшукували копи, хотів перекинути в колонію в Кропивницькому наркотики (ФОТО)

Крадій, який перебуває в розшуку органами Національної поліції за скоєння крадіжок, намагався перекинути через паркан наркотики в Кропивницьку колонію

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу Державної установи "Кропивницька виправна колонія - 6".[

Напередодні, близько 19:10, під час патрулювання прилеглої території ДУ "Кропивницька виправна колонія (№6)" з боку вулиці Куроп'ятникова, співробітниками оперативного відділу установи, було затримано громадянина І., який мав намір здійснити перекид через основну огорожу установи. Та побачивши, що до нього наближаються працівники установи, почав тікати та відкинув згорток вбік від себе.

Про даний факт було повідомлено до чергової частини Кропивницького відділу поліції ГУ НП України в області. По прибуттю на місце пригоди слідчо-оперативної групи, було встановлено, що затриманий перебуває в розшуку органами Національної поліції за скоєння крадіжок.

Працівниками поліції було проведено огляд згортку, що лежав на землі, всередині якого було виявлено дві пачки дріжджів по 100 грамів кожна та чотири полімерні пакетики типу zip-lock з кристалоподібною речовиною білого кольору.

В подальшому співробітниками слідчо-оперативної групи було задокументовано факт вилучення вищевказаної речовини. Дана подія зареєстрована в Книзі обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події в установі та внесена до Журналу єдиного обліку Кропивницького відділу поліції Головного управління Національної поліції в області.

Нагадаємо, що сховані в картоплині наркотики намагалися перекинути через паркан колонії в Кропивницькому.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький