Кращі студенти Кропивниччини отримають обласні стипендії

Представникам студентської та учнівської молоді області призначено 12 стипендій

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу облдержадміністрації.

За рішенням обласної ради, стипендії призначаються на конкурсній основі студентам ВНЗ та учням ПТНЗ віком від 16 до 35 років, які протягом попереднього навчального року відзначилися у науково-дослідній, творчій, спортивній та громадській діяльності.

У кожній з трьох номінацій призначається одна стипендія за перше місце, одна – за друге та по дві стипендії за третє місце. Розмір стипендій визначається з розрахунку мінімальної зарплати і становить: за перше місце – 2 мінімальні заробітні плати, за друге – 1,5 мінімальної зарплати і за третє – по 1 мінімальній зарплаті.На розгляд комісії претендентами було подано 24 комплекти документів. Усі претенденти були запрошені на засідання комісії для презентації своїх здобутків і напрацювань.

У номінації "За наукові та освітні досягнення" премію за перше місце отримає студент Приватного вищого навчального закладу "Кропивницький інститут державного та муніципального управління" Ігор Герасименко, за друге місце – студент Світловодського політехнічного коледжу ЦНТУ Костянтин Шурбенко, а за третє місце по премії отримають учениця ДЗП(ПТ)О "Кропивницький професійний ліцей сфери послуг та торгівлі" Алла Косова та студент Кропивницького інженерного коледжу ЦНТУ Дмитро Музиченко.

У номінації "За творчі досягнення" стипендію за перше місце отримає Віталій Дворовий – студент КЗВО "Кіровоградський музичний коледж", за друге місце – студент цього ж закладу Микита Воробйов, а за трете місце по премії призначено студентці КВНЗ "Олександрійський коледж культури і мистецтв" Владі Черновій та студентці Кіровоградського медичного коледжу ім. Є.Й. Мухіна Наталі Семяніковій.

У третій останній номінації "За спортивні досягнення" призначили стипендії за перше місце Василю Гаркуші – студенту Кропивницького інженерного коледжу ЦНТУ, за друге місце – Владиславу Фоменку, який навчається у КВНЗ "Олександрійський педагогічний коледж імені В.О. Сухомлинського", а за третє місце по стипендії отримають студенти Ценртальноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка Владислава Лягаєва і Тамерлан Мірашов.

Усі переможці отримають стипендії на свої карткові рахунки до Міжнародного Дня студента, який відзначається 17 листопада.

Нагадаємо, що студенти техуніверситету в Кропивницькому пропонують розробити значок вишу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Мітки: #студенти