Кропивничани мають можливість навчатися англійської безкоштовно

В обласному центрі можна безкоштовно вивчати англійську

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на "КП".

Кіноклуб для вивчення англійської уже десять років працює в обласній бібліотеці імені Чижевського. Заняття безплатні, тож кожен охочий може долучитися до кола кіноманів і покращити знання іноземної.

Збираються на уроки щосереди. Фільми англійською дивляться у бібліотеці імені Чижевського в аудиторії ресурсного центру "Вікно в Америку". Програму заняття формує чотирнадцятирічна волонтерка Аміна Сасейі. У читальні вона працює майже півроку.

"Ми не просто дивимося фільми. Перед цим у нас коротка розповідь про жанр, після цього ще слова-сленги з фільмів, я щось пояснюю… А далі ми дивимося кіно і після кожен може висловити свою думку", – пояснює дівчина.

До кожного сеансу волонтери ретельно готуються – підбирають фільми, які найкраще сприятимуть вивченню мови.

"Фільм не повинен бути надто дитячим, надто сумним чи ще якимсь. Він не повинен навіювати депресію", – ділиться Аміна і додає, минулого тижня, наприклад, дивилися кіно про собаку, який повертається додому.

"У нас усі фільми з субтитрами, ми слухаємо, якщо щось не зрозуміли – читаємо, і коли ми це все обговорюємо, це вже певні навички й усного мовлення", – додає керівник центру "Вікно в Америку" Оксана Сєргєєва.

Вимог до рівня знань англійської відвідувачів волонтери не мають. Вікова категорія теж без обмежень. Формат вивчення мови вільний і нестандартний. Саме через невимушену обстановку учасник кіноклубу Олексій ходить на уроки сюди не перший рік.

"У такому форматі мова краще засвоюється. Уроки відбуваються в ігровій формі. Є вільні теми, які ти можеш обговорювати, чи ні", – розповідає учасник кіноклубу Олексій Глотов.

Кіноклуб при бібліотеці – це проект посольства США. Заняття проходять щосереди з 17:00 до 19:00 години. Для відвідування занять достатньо лише зареєструватися в бібліотеці.

Нагадаємо, що безробітним Кропивниччини пропонують безкоштовно навчатися англійської.

Фото: CBN.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький