Кропивничани скаржаться на небезпеку заразитися побутовим сифілісом на залізничному вокзалі

Мешканці в шоці від стану залізничного вокзалу в Кропивницькому, смороду та свавілля безхатченків

Про відвідини залізничного вокзалу поділилася враженнями в "Фейсбуці" кропивничанка Аніта Берловська, повідомляє Depo.Кропивницький.

Жінка з подробицями описала враження від перебування на вокзалі.

"Ось вирішили написати сюди про стан нашого залізничного вокзалу. Хтось запитає: а що не так? Вокзал працює, стан ремонту нормальний, поїзди ходять ...Так, все так. Є одне "але"! Запах. Аромат. Сморід. Сьогодні були на вокзалі. Так ось, дійти до сервіс-центру, де розташований зал очікування підвищеної комфортності можливо тільки маючи з собою протигаз. Ну або, вміючи не дихати. (У нас, на жаль, ні того, ні іншого з собою не було). До відкриття сервіс-центру після технічної перерви залишалося менше 5 хвилин. Йти кудись немає резону, чекати в загальній залі очікування - немає можливості", - почала розповідь Берловська.

Жінка повідомила, що звичайний зал очікування окупували кілька груп людей. "Ні, я нічого не маю проти них, але вибачте, правління "залізниці", збірна солянка запахів сечі, брудного тіла, застарілого перегару укупі з алкоголем, що розливається - це перебір. Людей10 сиділи в різних кінцях залу, люди різного віку і різних національностей і в прямому сенсі цього слова, загаджували сидіння", - поділилася враженнями кропивничанка.

Жінка у пості звернулася до адміністрації залізничного вокзалу та запитала: як часто в приміщенні вокзалу проводять обробку після безхатченків? Скоріше за все питання було просто риторичне.

"Скажіть, правління нашого залізничного вокзалу, як часто проводиться обробка приміщення і меблів після безхатченків? Як часто нам потрібно переживати про те, щоб, в очікуванні поїзда, відпочивши в такому залі, ми не принесли в свій будинок побутовий сифіліс ? Як довго жінці з дитиною потрібно бояться, що черговий п'яний мужик не впаде на неї, загидив екскрементами? До тих пір поки хтось із співробітників не підчепить якусь заразу від них? Або поки когось із пасажирів приріжуть через відмову дати на пляшку? Я своїми очима сьогодні бачила - ці люди далеко не добродушні і беззахисні, а співробітники вокзалу нічого не роблять, щоб убезпечити пасажирів та зустрічаючих", - розповіла Берловська.

Жінка додала, що ні охорони, ні поліцейських не побачила.

Нагадаємо, що у Кропивницькому на залізничному вокзалі на вагоні вразило струмом хлопчика.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький