UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Кропивничанка спробувала прогулятись у центрі із коляскою, але це виявилось занадто важко

Люди обурюються, що Кропивницький – це місто без тротуарів, із суцільними ямами, а бордюри тут заввишки мало не по коліно навіть на пішохідних переходах. Дістатися дитячої поліклініки на периферії взагалі неможливо

Кропивничанка спробувала прогулятись у ц…

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на допис у "Фейсбуці" жительки обласного центру Олени Малишко.

Жінка обурилася, що не може нормально заїхати в торгівельні мережі із дитиною на колясці навіть у самісінькому центрі. Також важко перетинати площу Героїв Майдану мамам із маленькими дітьми.

Кропивничанка ставить у дописі слушне питання і говорить, що у батьків дітей є "вихід": лишати дітей вдома. А от у людей із обмеженими можливостями нема змоги взагалі дістатися магазинів та проїхатися центральною площею.

"Пост гніву! Сьогодні вирішила пройтися крамницями, які знаходяться у центрі міста,.. але виявилося цього зробити просто неможливо через те, що я була з коляскою! Магазини в які реально заїхати, можна перерахувати на пальцях однієї руки!..

Найбільший гнів викликала центральна площа - ну от серйозно, яка "розумна" людина його проектувала? Та знаєте, я зрозуміла, що дитину я можу залишити бабусі або вдягти "кенгуру" і зможу всі перешкоди подолати! А цікаво, інваліди також встануть і підуть? Чи всі вважають, що вони не мають ніяких потреб?" – написала Малишко.

Тему активно почали обговорювати у мережі. Жінка Наталя Сіренко розповіла, що проїзд центром з коляскою для неї – це подолання смуги перешкод та додала, що розбила свою полегшену коляску.

"Згодна з вами, місто абсолютно не пристосоване для життя, на жаль. А доїхати до того ж центру теж дуже проблематично, тротуарів або немає, або розбиті на суцільні ями, бордюри заввишки мало не по коліно і це на світлофорах і пішохідних переходах. У мене полегшена коляска, і я її так убила за півроку по нашим дорогам, ви собі не уявляєте. Такі коляски досить "хліпенькі" і не призначені для величезної кількості ям і сходинок.

А про те, щоб дійти до дитячої поліклініки на Балашовці, я взагалі мовчу, це – пекло! Дитина у мене просто випадала з коляски, в деяких місцях вона відмовлялася їхати, думала буду збирати запчастини по дорозі. Там проїде хіба тільки танк. Більше в поліклініку пішки не ходжу, ну а як бути іншим матусям, у кого немає можливості їздити? Чи люблю я наше місто – ні! Єдиний плюс, хто б там що не говорив, спасибі людям, що майже завжди допомагають відкрити двері, спуститися або піднятися по сходах, або перенести коляску через ями", - написала Сіренко.

А кропивничанка Ірина Черевань підняла питання про людей із обмеженими можливостями, про яких взагалі ніхто не думає.

"Про людей з обмеженими можливостями чомусь не думають. Сподіваюсь, що ми доживемо до того часу, коли такі люди зможуть безперешкодно жити нормальним життям та матимуть змогу безперешкодно потрапляти в магазини, кафе, кінотеатри, і при цьому не відчувати незручностей", - додала до обговорення Черевань.

Нагадаємо, що Райкович незадоволений ремонтними роботами вздовж траси на Короленка.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme