Кропивниччина додатково отримала з держбюджету 333 мільйони гривень

За останні кілька тижнів область додатково отримала з державного бюджету більше трьох десятків мільйонів грн

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу облдержадміністрації.

Про це повідомив на апаратній нараді голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко, інформуючи про основні тенденції державного бюджету на 2019 рік та про уточнення показників держбюджету нинішнього року.

"Упродовж останніх тижнів, відповідно до рішень Кабінету Міністрів, Кропивниччина отримала додаткових 333 мільйони гривень", – зазначив Сергій Кузьменко.

Кошти отримані на фінансування різних заходів та потреб. В першу чергу це стосується будівництва державних доріг. На дорожні роботи вдалося залучити додаткових 200 мільйонів гривень.

Також отримано додаткову освітню (27,7 млн грн) - для виплати заробітної плати, а також передбачених законодавством винагород педагогам та медичну субвенції місцевим бюджетам (52,7 млн грн) – для виплати заробітної плати працівникам медичної сфери, забезпечення гемодіалізу та інсулінами.

Окрім того, надійшли кошти субвенції на здійснення заходів соціально-економічного розвитку (52,8 млн грн), зокрема для придбання закладами соціальної сфери необхідного обладнання, для завершення ремонтів згідно з тими планами, які мала кожна територія.

Нагадаємо, що Кропивниччина за дороги отримала "задовільно" від Гройсмана.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький