Кропивницька колонія виборола "бронзу" серед чергових частин держустанов покарань України

Але після першого етапу огляду-конкурсу на кращу чергову частину, ДУ "Кропивницька виправна колонія (№ 6)" посіла перше місце серед установ виконання покарань

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу південного міжрегіонального управління з ПВКПП МЮ.

За ініціативи адміністрації ДКВС України було проведено огляд-конкурсів на краще обладнання чергових частин установ виконання покарань, слідчих ізоляторів та місць несення служби на визначення кращої чергової частини у 2018 році. У конкурсі прийняли участь усі установи виконання покарань та слідчі ізолятори України.

В установах проводились ремонтні роботи, реконструкції окремих приміщень, які облаштовувались новими меблями, технічними та спеціальними засобами. Особлива увага приділялась правильності ведення наявної службової документації, що теж входило до критеріїв оцінювання.

Огляд-конкурс проводився у три етапи, за результатами 1-го етапу – чергова частина ДУ "Кропивницька виправна колонія (№ 6)" посіла перше місце серед установ виконання покарань, які підпорядковані Управлінню; ДУ "Чорноморська виправна колонія (№ 74)" - друге, ДУ "Дар'ївська виправна колонія (№ 10)" - третє.

Серед слідчих ізоляторів перше місце посіла державна установа "Одеський слідчий ізолятор".

Після чого матеріали, були направлені для участі та розгляду у 2-му етапі конкурсу, а саме до Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України. І вже у грудні на 3-му етапі огляду-конкурсу після підведення підсумків на краще обладнання чергових частин установ та місць несення служби в Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України визначено переможців: серед слідчих ізоляторів перемогла дісталась ДУ "Одеський слідчий ізолятор", а серед установ виконання покарань 3 місце посіла ДУ "Кропивницька виправна колонія (№ 6)".

Нагадаємо, що у Кропивницькій колонії на периметрі встановили потужні прожектори.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький