Кропивницька Льотна академія виграла 5 млн грн на світло-сигнальну систему для аеропорту (ВІДЕО)

У ЛА НАУ працюють над відновлення аеропорту: втановлення світло-сигнальної системи та огорожі може сприяти наданню йому статусу міжнародного

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на "Фейсбук" філії Суспільного телебачення.

Льотна академія збудує на аеродромі у Кропивницькому світло-сигнальну систему. Про це розповів начальник льотної академії Національного авіаційного університету Сергій Неділько. Світло-сигнальна система – це одна з умов надання аеропорту у Кропивницькому статусу міжнародного. Збудують цю систему за рахунок грантових коштів, її вартість п'ять мільйонів гривень, розповів начальник ЛА НАУ.

"Частково ми готові до того, щоб отримати статус Міжнародного (аеропорту - Ред.), бо в нас є достатня кількість сертифікованого персоналу. Різні служби повинні забезпечувати діяльність Міжнародного аеропорту: і тут співпадають інтереси Академії із інтересами аеропорту. Проблемним є те, що в нас вийшла з ладу світо-сигнальна система. Ії треба поновити, щоб вночі можна було літати. Ми зараз доробляємо проектно-кошторисну документацію. Навіть кошти через гранти винайшли для її поновлення.

Ще одна проблема - огорожа, створення периметру. Потрібно її зробити. А також виконати невеличкий ремонт діючої полоси, 1300 метрів. Наразі ми проводимо цю роботу самостійно. Ні область, ні місто поки що кошти не надавали. Але такі пропозиції вже розглядають", – зазначив Неділько.

Нагадаємо, що у Кропивницькому в Льотній академії відбудеться семінар щодо беспілотників.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький