Кропивницькі паралімпійці здобули шість медалей чемпіонату Європи з плавання

Кропивничани Ольга Свідерська та Андрій Деревінський під час чемпіонату Європи у Дубліні завоювали в скарбничку збірної України шість медалей

Кропивницькі паралімпійці здобули шість…

Про це повідомив начальник управління молоді та спорту Сергій Колодяжний під час апаратної наради, передає Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу міської ради.

Мультимедалісткою змагань стала заслужений майстер спорту України Ольга Свідерська. Окрім двох бронзових медалей на дистанціях 50 метрів вільним стилем, 50-метрівці брасом та "срібла" на дистанції 150 метрів комплексним плаванням, у два заключних дні чемпіонату Європи наша плавчиня поповнила свою медальну колекцію ще двома нагородами.

Два дні тому Ольга Свідерська у складі збірної України стала срібною призеркою у змішаній естафеті 4x50 метрів вільним стилем, а вже в заключний день європейської першості виборола п'яту медаль, фінішувавши у фінальному запливі на 50 метрів на спині із третім часом.

Ще один кропивничанин Андрій Деревінський став чемпіоном Європи у змішаній естафеті комплексним плаванням. Тренує спортсменів Олена Кузніцова.

За підсумками чемпіонату збірна України посіла перше загальнокомандне місце, здобувши 106 медалей із яких 33 золотих, 44 срібних і 29 бронзових.

Нагадаємо, що раніше спортсменки з Кропивницького завоювали рекордну кількість нагород на чемпіонаті Європи з плавання серед спортсменів з вадами слуху.