Кропивницькі спецпризначенці вперше взяли участь у міжнародних навчаннях Combined Resolve XI

Уперше в цьогорічних міжнародних військових навчаннях Combined Resolve XI, що тривають на полігоні Хохенфельс (Німеччина), участь взяла група 3-го полку спеціального призначення Сил спеціальних операцій Збройних Сил України

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на сторінку підрозділу.

До складу групи увійшли лише військовослужбовці, які пройшли спеціальний кваліфікаційний курс, а також мають бойовий досвід.

Наші сталеві берети діяли у складі мультинаціонального підрозділу спеціальних операцій за участі представників ЗС Болгарії, Македонії та США. Українська група працювала в інтересах бригади IRONEHORSE сил BLUEFOR. З перших днів навчань спецпризначенці виконували завдання в тилу противника: вели спостереження за переміщенням колон техніки, добували інформацію через агентурну мережу, виявляли цілі для артилерії.

"Одного разу група надала артилерії координати цілей і одним вогневим нальотом вдалося уразити 24 бронемашини сил OPFOR. Фактично був знищений батальйон на марші", - розповів майор Ян.

Кропивницькі спецпризначенці працювали переважно темної пори доби. Перебуваючи у тилу противника, розвідники виявляли пріоритетні цілі – засоби протиповітряної оборони, системи залпового вогню та місця скупчення і шляхи пересування основних сил противника. Тож, стали очима командування бригади. У підсумку, вони безперервно діяли у ворожому тилу сім діб.

На завершальному етапі наші воїни разом з американськими колегами отримали завдання здійснити вогневий наліт на тактично-оперативний центр розвідувального батальйону. Об'єкт мав добре укріплення та гарно охоронявся. Напередодні в цьому районі працювала інша група спецпризначення, але повернулася на базу ні з чим. Американсько-українському підрозділу, хоча й з певними втратами вдалося знищити цей центр та успішно виконати завдання.

Нагадаємо, що у Кропивницькому "терористи" захоплювали літак з "пасажирами".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький