Кропивницькі таеквондисти привезли вісім нагород з турніру у Харкові

На кубку України з таеквондо-до ІТФ серед кадетів, юніорів, дорослих та ветеранів, що проходив у Харківській спортивній арені "Локомотив", збірна команда області виборола вісім нагород

Кропивницькі таеквондисти привезли вісім…

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на сторінку міської ради у "Фейсбуці".

У змаганнях взяли участь 675 спортсменів, які представили більше тридцяти команд з усієї України. Збірна команда області була представлена вихованцями з ДЮСШ №2, ДЮК "Мрія" та ДЮСШ "Юність" з селища Компаніївка, та в загальному командному заліку стала п'ятою.

До заліку області чотири золотих нагороди вибороли: Наталя Конюх (спаринг); Микола Гунька (спаринг); Юсіф Ейвазов (спаринг); Владислава Лягаєва (туль). Срібло у спарингу виборола Владслава Лягаєва. Бронзові нагороди здобули: Микола Гунька (спецтехніка); Юсіф Ейвазов (туль); Лілія Діордієва (спаринг). Размік Періханян у спарингу виборов п'яте місце.

Кубок України став першим етапом відбору спорсменів на чемпіонат Європи та світу, який пройде в 2019 році.

Нагадаємо, що у Кропивницькому пенсіонерка з кардіостимулятором допомагає берегти здоров'я іншим.