Кропивницький дзюдоїст Вадим Велков став бронзовим призером юніорського Кубку Європи (ФОТО)

Вадим Велков здобув бронзову медаль на Кубку Європи серед юніорів IJF World Junior Tour, що завершився у м. Клуж-Напока (Румунія)

Кропивницький дзюдоїст Вадим Велков став…

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-служб Федерації дзюдо Кропивницького.

У ваговій категорії до 90 кг вихованець обласної комплексної ДЮСШ "Ніка" провів п'ять поєдинків. Спочатку підопічний тренера Сергія Нечмоні переміг суперника з Фінляндії, але у другій сутичці поступився співвітчизникові, борцю з Києва. У втішних поєдинках він переміг дзюдоїстів із Румунії, Болгарії, а за третє місце у голден скор (додатковий час) утриманням здолав спортсмена з Чорногорії.

Даний старт був відбірковим для участі у Чемпіонаті Європи U-21 з дзюдо, який 14-16 вересня пройде у Софії (Болгарія). Вадим Велков, який є чемпіоном України серед юніорів до 21 року, здобувши медаль на румунському татамі, має високі шанси взяти в ньому участь. Остаточний склад на Софію сформує тренерська рада Федерації дзюдо України.

Юніорський Кубок Європи проводився 11 і 12 серпня у румунському місті Клуж-Напока та приніс українським дзюдоїстам 15 нагород, у тому числі - два "золота" від Катерини Саблєвої (до 44 кг) і Дільшота Халматова (до 55 кг). Загалом в України за підсумками змагань - третє місце в медальному заліку.

Нагадаємо, що кропивницький скелелаз став володарем Кубку чемпіонів в Італії.