Кропивницький готується до виборів: Перевіряють стан 111 виборчих дільниць

В обласному центрі на виборах Президента України 111 дільниць для голосування будуть готові прийняти виборців

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу міської ради Кропивницького.

У Кропивницькому триває робота з підготовки виборчих дільниць до чергових виборів Президента України, які відбудуться 31 березня 2019 року, повідомили під час апаратної наради в мерії.

Голови районних у місті Подільської і Фортечної рад вже отримали доручення щодо розміщення виборчих дільниць на території обласного центру.

Низка адрес, де розміщувалися дільниці на попередніх виборах, цьогоріч виявилися проблемними з різних причин. Тож спеціальна комісія проаналізувала можливість організації виборчого процесу на всіх 111 виборчих дільницях у Кропивницькому.

Зокрема, вдалося врегулювати питання організації виборчих дільниць по вулиці Беляєва, 72, у приміщення НВО "Мрія", та по вулиці Кропивницького, 106, де розташований Територіальний центр соціального обслуговування Подільського району міста Кропивницького.

Перенесено виборчу дільницю з вулиці Руслана Слободянюка, 207, де знаходилося підприємство, яке не дбало належним чином про приміщення. Будівля наразі має незадовільний стан. Є домовленість про організацію роботи цієї дільниці у Центральній районній лікарні. Також виникла проблема із перенесенням дільниці у приміщенні торгово-промислової палати до дитячої обласної лікарні.

Доручено голові Подільської районної ради Руслану Фросіняку узгодити це питання з головним лікарем закладу охорони здоров'я.

Надано доручення керівникам виконавчих органів перевірити стан дільниць, облаштованих на базі комунальних об'єктів, та навести лад у всіх приміщеннях і на прилеглих територіях, де працюватимуть виборчі комісії.

Усі дільниці мають бути забезпечені стаціонарним телефоном, обладнані належним освітленням, опаленням, обов'язковою є наявність сейфу. Відповідний благоустрій має бути наведений і на прилеглій території до виборчих дільниць, зауважили в мерії.

Нагадаємо, що поліція Кропивниччини перевіряє 19 повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький