Кропивницькій обласній філармонії потрібні три десятки артистів

В обласній філармонії відкрито близько 30 вакансій

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу обласного центру зайнятості.

В обласній філармонії оголошується конкурс на заміщення вакантних посад артистичного персоналу. Це - артист балету вищої категоріїакадемічного театру музики, пісні і танцю "Зоряни", п'ять штатних одиниць. Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста балету I категорії не менше 3 років.

Артист балету І категорії академічного театру музики, пісні і танцю "Зоряни", чотири штатні одиниці. Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра - без вимог до стажу роботи, для спеціаліста - стаж роботи за професією артиста балету (театру) II категорії не менше двох років, бакалавра - не менше трьох років.

Артист-соліст-інструменталіст вищої категорії академічного театру музики, пісні і танцю "Зоряни" – 7,5 штатних одиниць, артист-соліст-інструменталіст вищої категорії ансамблю "Єлисавет-ретро" –1,5 штатної одиниці, артист-соліст-інструменталіст вищої категорії камерного оркестру "Концертіно"–2,5 штатної одиниці. Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста-соліста-інструменталіста I категорії не менше 3 років.

Артист-соліст-інструменталіст І категорії камерного оркестру "Концертіно"– 1,5 штатної одиниці. Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра - без вимог до стажу роботи, для спеціаліста - стаж роботи за професією артиста-соліста-інструменталіста II категорії не менше 2 років, бакалавра - не менше 3 років.

Артист-вокаліст І категорії академічного театру музики, пісні і танцю "Зоряни" – одна штатна одиниця, артист-вокаліст І категорії ансамблю "Єлисавет-ретро" – три штатні одиниці, кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра - без вимог до стажу роботи, для спеціаліста - стаж роботи за професією артиста-вокаліста (соліста оперного, камерного)II категорії не менше 2 років, бакалавра - не менше 3 років.

Лектор (музикознавець) вищої категорії – 1,5 штатної одиниці.

Нагадаємо, що мерія Кропивницького розшукує директора культурно-дозвіллєвого центру.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький