Кропивницький скелелаз представить Україну на чемпіонаті світу в Австрії

Школяр з обласного центру Ярослав Ткач у складі збірної команди України зі скелелазіння змагатиметься на чемпіонаті світу в Австрії

Кропивницький скелелаз представить Украї…

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу міської ради.

Упродовж шести днів, з 13 по 18 червня, у Дніпрі тривав чемпіонат України зі скелелазіння серед юнаків та юніорів у видах програми на швидкість, складність, болдеринг та у багатоборстві.

У змаганнях взяли участь 394 найсильніших спортсмени із 11 регіонів України. Кропивниччину представляли вісім учнів комунального закладу "Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №1" відділу фізкультури та спорту міської ради, обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді і ФСТ "Динамо".

Спортсмен з Кропивницького Ярослав Ткач завоював три бронзові медалі - у змаганнях на швидкість, в болдерингу та в багатоборстві і здобув право виступати у складі збірної команди України на чемпіонаті світу, який відбудеться у вересні в Австрії.

Призерами чемпіонату України в змаганнях зі швидкісного підйому стали Данил Назаренко та Діана Токар. У командному заліку серед регіонів область посіла четверте місце.

Готували спортсменів до змагань тренери Микола Побережець, Валентина Русінова, Олександр Колотуха, Андрій Чаловський.