Кропивницька колонія взяла участь у змаганнях із настільного тенісу

Змагання з настільного тенісу тривали серед колективів фізичної культури обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" України "Динаміада"

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу державної установи "Кропивницька виправна колонія №(6)"  

У п'ятницю, 24 травня, співробітники державної установи "Кропивницька виправна колонія (№6)" взяли участь у змаганнях з настільного тенісу серед колективів фізичної культури обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" України "Динаміада".

Змагання проводились згідно правил за коловою системою у складі з двох чоловік та тренера-представника. Загальнокомандна першість визначалась за найбільшою кількістю набраних очок.

"Заходи такого масштабу підвищують рівень фізичної загартованості та зміцнення здоров’я членів ФСТ “Динамо” України, до того ж учасники змагання від установи отримали велике задоволення та значний досвід у грі з членами різних колективів", - прокоментували подію у ДУ "Кропивницька виправна колонія №(6)".

Нагадаємо, що у колонії в Кропивницькому провели загальний обшук і знайшли багато заборонених речей.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький