Кропивницька школярка отримала лист від Британської королеви

Школярка з Кропивницького Євгенія Громко отримала відповідь на свій лист від королеви Великобританії Єлизавети ІІ

Кропивницька школярка отримала лист від…

Про це повідомляє кореспондент Depo.Кропивницький.

Як розповіла десятикласниця, отримати листа було дуже приємно, тому що королева відповідає тільки на невелику кількість листів. "До написання листа я готувалася. Треба було англійською гарно викласти свої думки, дотриматися етикету. Треба було виконати усі правила, які передбачаються у такій переписці. Там багато формальностей. Не можна зачіпати особисте життя королеви, писати про політику. Колір конверту має підходити до кольору паперу на, якому пишеться лист. Він має бути рукописним, з власним підписом. Треба все розбірливо написати", - розповіла про деталі Євгенія Громко.

За інформацією, разом з листом дівчина отримала листівки про історії життя монаршої сім'ї та самої королеви. "У листі зазначалося, що королева була рада отримати мій лист, почитати про мої інтереси. І сподівається, що одного дня ми зможемо зустрітися у Великобританії", - переклала лист школярка. 

Нагадаємо, що королева Єлизавета II вкрай розчарована поведінкою герцогів Сасекських Меган Маркл і принца Гаррі і заборонила згадувати про свого онука і його дружину в її присутності.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook