Кропивницька спецінспекція склала 50 протоколів через "сміттєву" проблему (ВІДЕО)

Жителі Кропивницького продовжують систематично скаржитись на несвоєчасне вивезення сміття у місті

Про це йдеться у відеосюжеті "Подробиць" на телеканалі "Інтер", передає Depo.Кропивницький.

Жителі кажуть - за вивезення сміття розраховуються справно, а от послуг фактично не отримують. Комендант гуртожитку на вулиці Куценка показує платіжки. При цьому баки вже кілька днів стоять завалені відходами. "Поряд знаходиться дитячий садочок, то все летить туди, вони до нас претензії пред'являють, ми все прибрали, склали, увечері люди знов викидають сміття. починаючи з жовтня минулого року, по два-три рази не вивозиться вчасно", - говорить комендант гуртожитку для лікарів-інтернів Іван Штаненко.

Цього року через скарги містян склали півсотні адмінпротоколів, однак штрафи не діють. "Лише після того як піднімаєш бум в соцмережах, підприємство "Екостайл" шевелиться, а так "палець об палець не б'ють". Вони розказують про те, що сніг заважає, десь заїзду немає, машина поламалася і так постійно, систематично", - говорить начальник спецінспекції Кропивницької міської ради Андрій Максюта.

Вивезенням сміття у місті займається приватне підприємство, яке фактично є монополістом. Журналісти приїхали в офіс компанії, але керівників на місці не застали. Не відповідають вони й на телефонні дзвінки.

На офіційному сайті затримки пояснюють технічними несправностями машин.

У мерії ж кажуть, якщо підприємство не налагодить якісну роботу - розглянуть варіант створення комунального підприємства.

Нагадаємо, що керівництво кропивницького "Екостайлу" викликали "на килим" до депутатів міськради.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький