Кропивницька виправна колонія готується до виборів Президента

У "шістці" розповіли про те, як триває підготовка до виборів

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу Державної установи "Кропивницька виправна колонія - 6".

Керівництвом установи було проведено робочу зустріч із членами дільничної виборчої комісії, яка працюватиме на базі установи.

На засіданні до відома присутніх було доведено положення Кримінально-виконавчого кодексу України та нормативно-правові акти, що стосуються взаємовідносин із засудженими, вимог режиму в установі. Узгоджено порядок проведення виборів з метою недопущення порушень режиму перебування в установах при голосуванні. Також погоджено порядок відвідування установи для виконання своїх повноважень головою та членами дільничної виборчої комісій (далі - ДВК) .

Голова ДВК Станіслав Мерзляков повідомив керівництву установи про етапи підготовки комісії до проведення виборів. Складено акт обстеження приміщення для голосування та забезпечення необхідними меблями та засобами технічного забезпечення (телефонними лініями, доступу до мережі "Інтернет").

Обома сторонами погоджено порядок забезпечення особистої безпеки учасників виборчого процесу, схему переміщення виборців у приміщенні для голосування, а також особливості організації голосування виборців, які тримаються у камерних приміщеннях та перебувають у лікувальних закладах. Передбачено при цьому, що проведення голосування не порушувало встановленого розпорядку дня установи.

Нагадаємо, що у Кропивницький колонії масово робили флюорографію засудженим.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький