UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Кропивницькі депутати підтримали приєднання Новенської селищної ради

Одночасно Новенську селищну раду ліквідують шляхом приєднання до міської ради Кропивницького

Кропивницькі депутати підтримали приєдна…

Таке рішення підтримали депутати міськради Кропивницького під час сесії, передає Depo.Кропивницький.

Депутати обласного центру ухвалили рішення про припинення діяльності Новенської селищної ради шляхом приєднання до міської ради Кропивницького. Міська рада міста Кропивницького буде правонаступником майна, прав та обов'язків Новенської селищної ради міста Кропивницького та її повноваження поширюються на територію смт Нове.

Рішення набуває чинності 2 березня 2020 року. З цієї дати до проведення перших виборів старости Новенського старостинського округу, його обов'язки виконуватиме Сергій Денисенко, який керував селищем до об'єднання. Депутати також ухвалили включити Денисенка до числа членів міськвиконкому після припинення його повноважень як селищного голови.

Зараз депутати міськради Кропивницького таємно проголосували за припинення повноважень секретарем Новенської ради. А потім – заступників Новенського голови та керуючого справами.

Нагадаємо, відповідно до цього рішення утворено комісію з реорганізації Новенської селищної ради міста Кропивницького та затверджено її персональний склад, згідно з додатком. Також визначено місцезнаходження комісії з реорганізації Новенської селищної ради за адресою: смт Нове, м. Кропивницький, вул. Металургів, 3.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"