Кропивницькі гімнастки за вихідні вибороли 20 медалей

Спортсменки з художньої гімнастики на всеукраїнських та міжнародних змаганнях,  що проходили на вихідних, вибороли 20 медалей

Кропивницькі гімнастки за вихідні виборо…

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на пресслужбу міської ради.

Так, із 27 по 29 вересня у Дніпрі проходив Міжнародний турнір з художньої гімнастики "New Dnipro stars".  Серед учасниць були чотири вихованки кропивницької КДЮСШ № 3. Найбільшого успіху досягла Вікторія Непорожня, яка завоювала золоту медаль. Її одноклубниці Катерина Савченко і Вікторія Колодич стали срібними призерками, а Владислава Попруга виборола бронзову нагороду.

Вже 28 вересня в Олександрії відбулися змагання з відкритої першості міста з гімнастики художньої "Олександріна - 2019". Турнір зібрав 140 спортсменок, у тому числі 27 вихованок КДЮСШ № 3.

Гімнастки кропивницької спортивної школи вибороли загалом 16 нагород різного ґатунку. Зокрема, Кіра Кишлян, Ангеліна Недопас, Олеся Чередніченко, Ірина Ряба, Олександра Просандєєва, Єлизавета Вільська стали переможцями змагань, а їх одноклубниці вибороли 4 срібні та 6 бронзових медалей.