Кропивницькі медики подарували Райковичу білий халат

У Кропивницькому пройшли урочистості до Дня медика

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу міської ради.

З нагоди дня медичного працівника працівники закладів охорони здоров’я Кропивницького приймали вітання з професійним святом від керівництва міста та області.

Міський очільник Андрій Райкович розповів про плани на майбутнє щодо розвитку медичного простору міста. Серед них – поставити на ноги повноцінну міську лікарню, колишню МСЧ 19. Вже до кінця року до медичного закладу планують зробити якісну дорогу, аби пацієнти могли скористатися зручним комунальним пасажирським транспортом.

Цього дня міський голова вручив подяки міської ради та виконавчого комітету старшій медичній сестрі відділення амбулаторного гемодіалізу Наталії Булатовій, завідувачу відділення для новонароджених №2 КЗ "Міський пологовий будинок" Тетяні Озимай, заступнику головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги №1 Сергію Радьку, лікарю ультразвукової діагностики міської дитячої лікарні Тетяні Руденко, лікарю-терапевту кардіологічного відділення міської лікарні швидкої медичної допомоги Тетяні Скічко.

Зазначається, що медики подякували Андрію Райковичу за увагу до галузі і прийняли його у свою команду, вручивши символічний подарунок – білий халат.

Нагадаємо, що в Кропивницькому провели конкурс для сімейних лікарів

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький