Кропивницькі міграційники повернуть на Батьківщину нелегала

35-річний іноземець незаконно жив на території області близько року

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу ГУ ДМС в області.

У Миколаївський пункт тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства поміщено громадянина Республіки Узбекистан, якого після процедури ідентифікації буде примусово видворено на батьківщину. Туди його доставили працівники підрозділів управління Державної міграційної служби в області та головного управління Нацполіції.

У 2018 році 35-річного іноземця працівники підрозділу міграційної служби притягали до адміністративної відповідальності та було прийнято рішення про примусове повернення.

Рішення чоловік не виконав, а проживав незаконно у Добровеличківському районі у своєї співмешканки. У рамках профілактичних заходів "Мігрант" неврегульованого мігранта було виявлено повторно.

Оскільки іноземець втратив свій паспорт, суд задовольнив позов міграційників та помістив його до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства з метою документування його консульською установою та подальшої реалізації рішення суду про примусове видворення.

Загалом, за понад два місяці проведення операції "Мігрант" з області до ПТПІ поміщено двох іноземців та ще трьох громадян інших держав примусово видворено до країн походження.

Нагадаємо, що шестеро іноземців намагалися перетнути кордон України з ЄС.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький