Кропивницькі підприємці заявили, що в них відбирають точки на "Європейському ринку"

Підприємці ринку через конфлікт з адміністрацією не хочуть втрачати торгові точки, які купували за власний кошт

Про це повідомив один з підприємців "Європейського" Володимир Ігнатенко депутатам міськради, передає Depo.Кропивницький.

Підприємець розповів передісторію появи точок на ринку, який заснували 2006 року. Людям запропонували купити торгові точки і у них зараз є квитанції, законність яких ніхто не заперечує. Гроші внесли власнику земельної ділянки, засновнику ТОВ "ХХІ століття". Підприємцям видали документи, що вони є власниками цих точок. Ті були не проти таких умов.

У 2017 році власники землі піднімали орендну плату. Як виявилось згодом, у корпорації "ХХІ століття" з'явилися документи не лише на землю, а й на весь комплекс нерухомого майна ринку.

Люди обурились, що за документами володіють ятками, але у будь-який момент можуть їх позбавитись через наявність іншого свідоцтва.

Тепер через ці документи на підприємців тисне адміністрація ринку. Підприємці просять розглянути законність діяльності державної приймальної комісії та перевірити, чи дійсно "Європейський" є ринком або приватною територією. Від цього залежить чи використовується земля за цільовим призначенням.

Міський голова Андрій Райкович сказав, що є пропозиція перенести вирішення питання в комісію з питань торгівлі. Також він повідомив, що міськрада може скасувати свої рішення лише з ухвали суду.

Нагадаємо, що на ринку "7 кілометр" з контейнеру викрали понад 40 пакунків з куртками.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький