UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Кропивницькі податківці прикрили міжрегіональний центр з відмивання коштів

Співробітниками податкової міліції викрито та припинено діяльність міжрегіонального "конвертаційного" центру, який діяв на території на території Кропивниччини та Київщини

Кропивницькі податківці прикрили міжрегі…

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу ГУ ДФС в області. 

Групою осіб було розроблено та впроваджено в діяльність схеми, за якими надавались послуги в мінімізації податкових зобов'язань для ухилення від сплати податків та переведення безготівкових грошових коштів у готівку для підприємств реального сектора економіки.

Для приховування факту і фактичних обсягів операцій діяльності суб’єктів господарювання та прикриття своєї незаконної діяльності протягом 2016 -2019 р.р., особи причетні до незаконної діяльності створили та придбали на території двох областей низку суб’єктів підприємницької діяльності, через рахунки яких проконвертували грошові кошти на суму близько 100 млн гривень.

За результатами проведених у березні 12 обшуків на підконтрольних конвертаційним центрам фірмах та в організаторів злочинної діяльності з незаконного обігу вилучено 16 печаток суб’єктів господарювання, первинна бухгалтерська документація "транзитних" і фіктивних СГД, паспорти 12 громадян України, три одиниці вогнепальної зброї та набої до них, п'ять одиниць холодної зброї, комп’ютерна техніка, носії інформації та грошові кошти у сумі 8 тис. доларів США і 1 тис. євро.

По кримінальному провадженню здійснюється досудове розслідування, триває збір доказів по документуванню злочинної діяльності осіб причетних до скоєння кримінальних правопорушень та подальшого їх притягнення до кримінальної відповідальності.

Нагадаємо, що депутатський корпус обласної ради затвердив зміни до обласного бюджету 2019 року.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook