Кропивницькі скелелази вибороли путівки на чемпіонат світу в Італії

Кропивницькі скелелази вибороли право представляти Україну на чемпіонаті світу в Італії

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу міської ради. 

Із 13 по 16 червня у Дніпрі проходив чемпіонат України зі скелелазіння серед юніорів, молоді та юнаків у програмах швидкість, складність та багатоборство.

У змаганнях взяли участь 298 найсильніших спортсменів із одинадцяти регіонів України: Дніпропетровської, Донецької, Харківської, Одеської, Київської, Вінницької, Полтавської, Луганської, Хмельницької областей, Кропивниччини та Києва.

Місто Кропивницький представляли десять юних спортсменів - вихованці комунальних закладів "Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1", "Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді" та ФСТ "Динамо". Успішно виступили кропивницькі скелелази.

Чемпіоном в лазінні на швидкість серед юніорів став Ярослав Ткач. Срібним призером на швидкість і четвертим у багатоборстві серед молоді групи А виявився Ніл Плохов.

Ці два спортсмени завоювали право представляти Україну у складі збірної команди на чемпіонаті світу серед молоді та юніорів, який відбудеться в італійському місті Арко із 22 по 31 серпня.

В командному заліку серед регіонів Кіровоградська область посіла четверте місце на швидкість.

Нагадаємо, що у Кропивницькому з'явилася оновлена спортивна мапа.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький