Кропивницький апеляційний суд лишив під вартою рекетира

Колегією суддів Кропивницького апеляційного суду залишено без задоволення апеляційну скаргу сторони захисту чоловіка, підозрюваного у вимаганні

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу суду.

За версією слідства, чоловік підозрюється у тому, що він, разом зі спільниками вимагали кошти від жителя Кропивницького, погрожуючи потерпілому фізичною розправою.

Сторона захисту підозрюваного звернулася з апеляційною скаргою на ухвалу слідчого судді, просила скасувати ухвалу районного суду, відмовити в задоволенні клопотання слідчого про застосування запобіжного заходу, посилаючись на необґрунтованість підозри.

Прокурор зазначив, що ухвала слідчого судді є законною і обґрунтованою, та просив суд відхилити апеляційну скаргу, вказуючи, що підозрюваний раніше притягувався до кримінальної відповідальності, та може переховуватися від органів досудового розслідування та суду, незаконно впливати на потерпілого, свідків, а також вчиняти інші кримінальні правопорушення, як особа схильна до вчинення злочинів.

За результатами розгляду апеляційний суд постановив: апеляційну скаргу сторони захисту залишити без задоволення, ухвалу слідчого судді залишити без змін.

Таким чином, підозрюваний утримуватиметься під вартою до 18:15 22 серпня 2019 року. У випадку внесення визначеного районним судом розміру застави, підозрюваний буде звільнений з-під варти, проте зобов’язаний буде виконувати ряд покладених на нього судом обов’язків до 22 серпня.

Нагадаємо, що у Кропивницькому біля "Копілки" поклали лицем у землю банду рекетирів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook