Кропивницький мер наказав латати ями на дорогах та прибирати, бо він "їздить не лише Полтавською та Перспективною"

Райкович звернувся до керівників теплових організацій та міського водопровідно-каналізаційного господарства щодо поновлення викрадених взимку кришок люків

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу міської ради Кропивницького.
Роботи з ямкового ремонту дорожнього покриття у Кропивницькому необхідно виконувати активніше і якісніше. На цьому наголосив міський голова Кропивницького Андрій Райкович під час апаратної нарди у понеділок, 25 лютого.

Минулого тижня місто отримало перші партії холодного асфальту, і комунальники виконували ремонти критичних ділянок на магістральних дорогах обласного центру і за маршрутами руху громадського транспорту.  Другою чергою, на думку Райковича,  треба братись за порівняно невеликі ями.

"Профільному заступнику міського голови, головному управлінню ЖКГ, прошу щодня жорстко контролювати перебіг ремонтного процесу. Тим більше, що погода може іще різко змінюватись, – зазначив міський голова. -  Але, якими б не були погодні умови, всі підрозділи, вся комунальна техніка повинні оперативно  працювати і над прибиранням міста. КП “Універсал-2005”, поряд із латанням ям, активізуйте прибирання паралельних із Перспективною вулиць. Ви ж не думайте, що я їжджу лише по Полтавській і Перспективній. КП “Благоустрій” - всі в'їзди в місто необхідно також вичистити і навести порядок. Обрізати сухостій, де це необхідно. Наводьте лад у місті".

Райкович  також звернувся до керівників теплових організацій та міського водопровідно-каналізаційного господарства. Їхнім завданням є поновлення викрадених взимку кришок люків. Також увага має бути привернута до місць, де були виконані аварійні розриття асфальту, адже сьогодні вони попросідали від снігу, і перетворилися на ями. 

Міський голова також знову наголосив і на необхідності заборони  для великовагових машин рух центром міста. Саме ці перевантажені автопоїзди є причиною руйнування міських доріг.

Нагадаємо, що Райкович закликав комунальників брати в руки мітли і граблі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький