UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Кропивницький музей пропонує віртуальну екскурсію на час карантину

У період карантину музей Олександра Осмьоркіна запрошує кропивничан на екскурсію - віртуальну

Кропивницький музей пропонує віртуальну…

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням пресслужбу міськради.

Художньо-меморіальний музей Олександра Осмьоркіна у Кропивницькому запрошує всіх шанувальників образотворчого мистецтва здійснити віртуальну подорож і ознайомитися з художніми виставками, представленими на музейному веб-сайті:

http://www.osmerkinmuseum.kr.ua/musosm_u.html

До уваги шанувальників образотворчого мистецтва багато цікавих матеріалів про талановитого художника, професора живопису  Олександра Осмьоркіна, його дядька - видатного зодчого Якова Паученка, одного з авторів архітектурного обличчя історичного центру нашого міста.

До того ж у музеї чимало виставочних експозицій.

Це - тематична виставка "Володимир Федоров: художник і час" представлена до 100-річчя з дня народження митця. В ній експонується понад сорока етюдних творів художника-земляка різних років - численні пейзажі, в тому числі й начерк олівцем з фронтового блокноту 1944 року, краєвиди рідного міста, квіткові натюрморти, автопортрети та портрети рідних людей - матері, бабусі, дружини, написані в 1950-і роки. Представлена портретна галерея в техніці акварелі радянської молоді середини 1970-х років, яка показово відтворює час, в якому жив і творив художник, оспівуючи красу і велич мирного життя з любов’ю до рідного краю та вірою в світле майбутнє прийдешніх поколінь

Ознайомитися з виставкою можна за посиланням: http://www.osmerkinmuseum.kr.ua/ex/avt146_u.html

Крім того, в музеї представлена виставка демонстраційних матеріалів претендентів на здобуття обласної премії у галузі архітектури, геральдики та вексилології і декоративно-прикладного мистецтва імені Якова Паученка у 2020 році - у номінації "Геральдика та вексилологія".

Тут представлені символіка, герб та прапор, сіл Красносілка та Розумівка Олександрівського району Кіровоградської області. Автор Василь Білошапка – член Українського геральдичного товариства, Національних Спілок журналістів та краєзнавців України, директор Олександрівського районного краєзнавчого музею. Також  зображений герб та прапор селища Павлиш Онуфріївського району Кіровоградської області. Автор Віталій Постриган – вчитель історії опорного закладу загальної середньої освіти "Павлиський ліцей ім. В.О.Сухомлинського". У номінації "декоративно-прикладне мистецтво" представлене монументальні мозаїчні панно "Старий Заповіт", "Хрещення Київської Русі", триптих "Іоанн Хреститель", "Покрова Пресвята Богородиця" та "Свята Праведна Єлисавета" 2017-2018 років виконання на території Соборного храму Благовіщення Пресвятої Богородиці в місті Кропивницькому. Автор Олександр Кривко – художник, викладач художньої школа імені О.О.Осмьоркіна, клірик храму Святителя Миколая Чудотворця. On-line відвідувачі можуть ознайомитись з панно, яке виконане у традиційних техніках декоративно-прикладного мистецтва - художня вишивка гладдю та хрестиком,  об’ємною аплікацією із кольорових стрічок. Його автор заслужений майстер народної творчості України Валентина Мунтян.

http://www.osmerkinmuseum.kr.ua/ex/avt148_u.html

В музеї також працює персональна виставка заслуженого майстра народної творчості України Олександри Пренко "Весна – кохання – життя". Вона відкрилась у рамках мистецького проекту серії художніх виставок "Лауреати обласної премії в галузі архітектури, геральдики та вексилології і декоративно-прикладного мистецтва імені Якова Паученка". На виставці презентуються твори в техніці килимарства – гобелени та унікальні площинні ляльки із серій "Народи світу", "Український стрій", "Історія людства" 1994-2020 років виконання. За технологічну розробку Олександра Пренко у 2005 році отримала Свідоцтво про авторське право Державного департаменту інтелектуальної власності Міністерства освіти і науки України.

http://www.osmerkinmuseum.kr.ua/ex/avt149_u.html

"У нашому музеї є неймовірна кількість виставок сучасних українських художників, фотомитців, творчої учнівської та студентської молоді, що презентувалися в музеї в різний час. Тож, користуйтесь нагодою - познайомтесь з музеєм Олександра Осмьоркіна в електронному, але не менш вражаючому, вигляді та отримайте естетичну насолоду", – відзначила  директор художньо-меморіального музею Олександра Осмьоркіна Віта Чернова. 

http://www.osmerkinmuseum.kr.ua/ex/osm01_u.html

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"