Кропивницький скелелаз здобув молодіжний Єврокубок у Польщі

У Польщі, у місті Тарнов, завершився Європейський молодіжний Кубок зі скелелазіння за програмою швидкість "формат Рекорд"

Кропивницький скелелаз здобув молодіжний…

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу міської ради.

У змаганнях взяли участь 89 найсильніших скелелазів із 11 країн Європи, в тому числі збірна команда України у складі 17 атлетів. Місто й область представляли Ярослав Ткач і Ніл Плохов - вихованці КДЮСШ №1.

За результатами змагань у групі юніорів Ярослав Ткач став володарем Європейського Кубку, подолавши трасу висотою 15 метрів за 6,31 секунди.

В змаганні скелелазів 2002 - 2003 р.н. Ніл Плохов посів 14 місце.

Готували кропивницьких спортсменів до змагань тренери Микола Побережець і Валентина Русінова.

Нагадаємо, що юна кропивницька боксерка стала бронзовою призеркою престижного міжнародного турніру у Сербії.