Кропивницький суд залишив під вартою вже другого рекетира

Кропивницький суд залишив без задоволення апеляційну скаргу підозрюваного у вимаганні
 

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу  апеляційного суду.

10 липня колегією суддів Кропивницького апеляційного суду залишено без задоволення апеляційну скаргу сторони захисту чоловіка, підозрюваного у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 189 Кримінального кодексу України, та залишено без змін ухвалу слідчого судді, якою стосовно підозрюваного обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою та визначено розмір застави.

Минулого тижня судом розглянута апеляційна скарга іншого підозрюваного у даному кримінальному провадженні, яка також залишена без задоволення.

За версією слідства, чоловік підозрюється у тому, що він, разом зі спільником вимагали кошти від мешканця Кропивницького, погрожуючи потерпілому фізичною розправою.

Сторона захисту підозрюваного звернулася з апеляційною скаргою на ухвалу слідчого судді, просила скасувати ухвалу районного суду, обрати стосовно підозрюваного запобіжний захід, не пов'язаний з триманням під вартою, посилаючись на необґрунтованість підозри.

Прокурор зазначив, що ухвала слідчого судді є законною і обґрунтованою, та просив суд відхилити апеляційну скаргу вказуючи, що підозрюваний раніше притягувався до кримінальної відповідальності, у разі застосування до нього більш м`якого запобіжного заходу, може переховуватися від органів досудового розслідування та суду, незаконно впливати на потерпілого, свідків, а також вчиняти інші кримінальні правопорушення, як особа схильна до вчинення злочинів.

За результатами розгляду апеляційний суд постановив:апеляційну скаргу сторони захисту залишити без задоволення, ухвалу слідчого судді залишити без змін.

Таким чином, підозрюваний утримуватиметься під вартою до 18:15   22.08.2019 року. У випадку внесення визначеного районним судом розміру застави в сумі 105 655 гривень, підозрюваний буде звільнений з-під варти, проте зобов’язаний буде виконувати ряд покладених на нього судом обов’язків до 22.08.2019 року.

Нагадаємо, що у Кропивницькому біля "Копілки" поклали лицем у землю банду рекетирівКропивницький апеляційний суд лишив під вартою рекетира

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький