UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Кропивницький ЦНАП переходить на карантинний режим роботи

Центр надання адміністративних послуг у міській раді Кропивницького змінює свій режим роботи через загрозу коронавырусу

Кропивницький ЦНАП переходить на каранти…

Про це повідомив директор департаменту адміністративних послуг міської ради Сергій Коваленко під час засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, передає Depo.Кропивницький з посиланням на пресслужбу міської ради.

В умовах карантину суттєво зростає частка надання консультативних послуг громадянам телефоном, запроваджується попередній запис на прийом з отримання адмінпослуг та буде встановлена скринька, куди містяни можуть зможуть здавати пакети необхідних документів без контакту з адміністраторами.

Сергій Коваленко детально зупинився на новаціях, які очікують на кропивничан, що вирішили звернутися до міського ЦНАПу. "По-перше, від дня оголошення карантину зупиняється перебіг строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг, визначених законом, - наголосив директор департаменту. – А від дня припинення карантину перебіг цих строків продовжується з урахуванням часу, що минув до його зупинення. Це означає, що на громадян в період карантину не будуть накладатися штрафи за несвоєчасну, наприклад, реєстрацію місця проживання".

Загальну інформацію про режим роботи ЦНАПу, виконавчих органів міської ради а також інші довідки можна отримати за телефоном: 22-86-39. "Низка послуг може бути надана виключно особисто громадянам, - відзначив Сергій Коваленко. – У такій ситуації важливо не допустити скупчення людей у коридорах приміщення міської ради. Тому, для реєстрації місця проживання особи необхідно буде попередньо зареєструватися на прийом за телефоном 24-99-89. Спеціаліст вкаже заявнику час, коли необхідно прибути для отримання послуги. Аналогічно необхідно діяти при реєстрації речових прав на нерухоме майно. Тут попередній запис здійснюється за телефоном: 22-16-20. - Юридичні та фізичні особи можуть отримати інформацію за об’єктом нерухомого майна та суб’єктом речового права через офіційний веб-сайт Міністерства юстиції України за умови ідентифікації такої особи з використанням електронного цифрового підпису чи іншого альтернативного засобу ідентифікації особи, - звернув увагу Сергій Коваленко. – Це може суттєво спростити процедуру".

Для реєстрації юридичних, фізичних осіб-підприємців потрібно попередньо телефонувати: 24-55-74. І у цьому випадку юридичні та фізичні особи мають можливість отримувати інформацію безпосередньо через офіційний веб-сайт Міністерства юстиції України, веб-сайт ЦНАПУ ( http://dozvil.kr-rada.gov.ua/) знову ж таки, за умови ідентифікації фізичної або юридичної особи з використанням електронного цифрового підпису чи іншого альтернативного засобу ідентифікації . Щоб отримати інші адміністративні послуги необхідно попередньо записатися за телефонами: 24-39-69, 22-99-41. "Наголошую, що після попереднього запису, заявник буде поінформований про дату та час прийому його адміністратором/працівником Центру, - підкреслив директор департаменту. - Також повідомляю, що адміністративні послуги, за виключенням послуг реєстрації місця проживання особи, реєстрації речових прав на нерухоме майно та реєстрації юридичних, фізичних осіб-підприємців, можна буде отримати направивши поштою повний пакет документів на адресу міської ради Кропивницького: вулиця Велика Перспективна, 41".

Крім того, у приміщенні Центру надання адміністративних послуг також буде встановлено скриньки, куди заявники зможуть здати пакет документів для отримання необхідних послуг. Але такі документи будуть розглядатися лише у разі надання повного їх пакету. "Звертаємося до усіх мешканців Кропивницького у зв’язку із запровадженням загального карантину в країні без виключної потреби чи без попереднього запису не звертатися в ЦНАП, - закликав Сергій Коваленко. – А при візиті обов’язково користуватися засобами індивідуального захисту".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"