Кропивницький відвідала польська консульська делегація

У міській раді пройшла робоча зустріч з представниками делегації Консульського відділу Посольства Республіки Польща в місті Києві Доротою Дмуховською та Яцеком Гоцловським

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу міської ради. 

Міський голова Андрій Райкович ознайомив високих гостей з історією міста та сучасними аспектами життя обласного центру. "Кропивницький має тісні культурні та духовні зв’язки із Польщею. У музичній школі №1 давно працює музей імені Кароля Шимановського. У кількох навчальних закладах учні вивчають польську мову, як іноземну. Але разом із тим хотіли б розвивати тісніші економічні стосунки і значно більший зовнішній торгівельний оборот з Республікою Польща", – зазначив він.

Райкович висловив сподівання, що пані Дорота Дмуховська і вся консульська група спільно з командою міської ради Кропивницького долучаться до напрацювання нової економічної дорожньої карти між Кропивницьким та містами Польщі.

У свою чергу Дорота Дмуховська розповіла, що кілька років тому вже була у Кропивницькому, але під час цьогорічного візиту помітила, як змінилося місто в останні роки. "Я не вперше в місті і бачу, що багато змінилося в кращу сторону, – зазначила пані Дмуховська. – нам це дуже приємно. Також вдячна, що підтримуєте польську громаду, не словами, а реальними діями та вчинками".

Нагадаємо, що Польща готова поділитися з Україною досвідом вступу до ЄС та НАТО.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький