UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Кропивницький вперше відвідала Посол Австралії

Протокольну зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Австралії в Україні пані Меліссою О'Рурк провели в обласній адміністрації

Кропивницький вперше відвідала Посол Авс…

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на пресслужбу ОДА.

Враховуючи, що пані Посол відвідує Кропивницький вперше, в.о. очільниці обладміністрації Світлана Лобанова ознайомила поважну гостю з соціально-економічним та культурно-гуманітарним потенціалом області.

У свою чергу Надзвичайний і Повноважний Посол Австралії в Україні пані Мелісса О'Рурк повідомила, що Австралія приділяє велику увагу співпраці з Україною та незмінно підтримує її суверенітет і територіальну цілісність. Пані О'Рурк зазначила, що у рамках Програми прямої допомоги Уряду Австралії Посольством Австралії в Україні здійснюється низка заходів щодо реалізації в Україні проектів, направлених на допомогу дітям, які перебувають на вихованні в інтернатних закладах, а також підтримки українських військовослужбовців, а саме в наданні їм медичної допомоги та реабілітації посттравматичного стресового розладу.

Пані Посол поінформувала, що у рамках візиту на Кропивниччину вона ознайомилася з роботою Центру навчання життєвим навичкам та навичкам самовдосконалення для молодих людей з обмеженими можливостями, який був створений за сприяння Посольства Австралії в Україні на базі Знам'янського дитячого будинку-інтернату ІІІ-ІV профілю. Проект дозволяє підліткам з легкими розумовими і фізичними вадами в дитячому будинку-інтернаті розвинути навички для повсякденного життя, такі як приготування їжі, прання, прибирання в своїх кімнатах, управління грошима і соціальні навички, такі як спілкування і поводження в продуктовому магазині, установі банку, пошті та ін.

Нагадаємо, пані в обласному художньому музеї відкрилася виставка "Старі майстри: видатні австралійські художники, що малювали на корі", яка була ініційована Міністерством закордонних справ Австралії та національним музеєм країни.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook