UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Кропивницький зоопритулок потребує допомоги на їжу для особливих тварин

У ветеринарно-реабілітаційному центрі зараз перебуває 280 тварин, які потребують допомоги 

Про це повідомили в організації захисту тварин "БІМ", передає Depo.Кропивницький.

Це більше 250 собак (з них 15 цуценят) і 29 кішок (з них 11 кошенят). Велика частина з них - старі або хворі, без лап (11 собак і два кошеня), чотири собаки-спинальника, а також тварини з явними ознаками наслідків травм, з епілепсією, яких навряд чи хтось забере додому.

Вони є постійними жителями вольєра і доживають у ньому свій вік. "Більшість з них з особливими потребами, на спецхарчування або на постійному підтримує медикаментозному лікуванні, але ми не виставляємо окремі пости про них, намагаємося викрутитися самі. Всі вони потребують щоденного догляду, тому ми раді будь-якій допомозі - фізичній та матеріальній", - зазначають в організації.

Щомісяця тільки крупи йде більше тонни, ще 300-400 кг м'ясного, заправка трьох газових балонів проводиться кожного тижня. У центрі приймуть будь-яку допомогу: корми для собак і котів, крупу (ячну, пшеничну, рисову, вівсяну), хліб, сухарі. Медпрепарати і перев'язувальний матеріал. Амуніцію для собак: нашийники, карабіни, коловороти, ланцюги та будки. Не вімовлять і від будматеріалів: дошок, цвяхів, шифера, сітки для вольєрів.

Можна допомогти матеріально: 5168 7427 2874 2234, Приватбанк на ім'я Дорош Катерина Геннадіївна або ж стати волонтером. Телефони: 0506860092 - Катя, 0667667135 - Женя.

Нагадаємо, що у Кропивницькому рятували пухнастого дереволаза.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook